Zdravotní sestra v porodnici / GYN | Brandy Aliotta

Dlouholetá rodinná zdravotní sestra Brandy Aliotta vysvětluje svou roli u St. Joseph’s/Candler Physician Network – OB/GYN

Kolikrát se vám to stalo, dámy? Jste ve vestibulu ordinace svého gynekologa a váš lékař byl povolán, aby porodil dítě. Můžete počkat nebo změnit termín.

Nebo možná vaše ordinace v porodnici zaměstnává zdravotní sestru. Pak není třeba pochybovat.

„Myslím, že pacienti, kteří nemají zkušenosti se zdravotními sestrami, mohou být zpočátku trochu váhaví, ale jakmile se setkáme a pochopíme, co děláme, cítí se velmi pohodlně,“ říká Brandy Aliotta, rodinná sestra.
v síti lékařů St. Joseph’s/Candler – gynekologická/porodnická praxe Dr. Jessicy Mullinix. „Jsme vysoce vyškolení poskytovatelé zdravotní péče.“

Zkušenosti a vzdělání pro praktické sestry

Aliotta je zdravotní sestra 19 let a vždy pracovala v péči o ženy. Začala pracovat na porodu a poté, co získala magisterský titul, přešla do ordinace OB/GYN.

Chcete-li se stát licencovaným ošetřovatelem, musíte nejprve získat bakalářský titul v oboru ošetřovatelství a mít alespoň pět let zkušeností s prací v nemocnici nebo klinickém prostředí. Magisterský program pro zdravotní sestry trvá tři až čtyři roky absolvování a získání certifikace.

Co můžete očekávat, když navštívíte sestru

Aliotta ve své roli praktické sestry v ordinaci OB/GYN denně navštěvuje pacienty z různých důvodů, včetně každoročních a wellness návštěv, rutinní OB péče, problémových návštěv a vzdělávání. Například existuje mnoho nových testů, které byly vyvinuty v posledních pěti letech pro těhotné ženy a jejich děti. Aliotta může vzdělávat pacienty o těchto testech, aby určili, co může nebo nemusí být nutné, a pak vám pomůže pochopit výsledky.

Provádí také rutinní screeningy, jako jsou stěry, provádí menší chirurgické zákroky a píše recepty.

Zdravotní sestra má často více času, který může trávit s pacienty, říká Aliotta. Nemusí mít tolik pacientů, které musí vidět za jeden den jako lékař, a nemusí se bát, že budou odvoláni k porodu dítěte nebo k operaci. To vám a vaší zdravotní sestře poskytne čas promluvit si o věcech, které mohou nebo nemusí být první prioritou, jako jsou vaše hormony nebo jiné životní změny.

Vždy spolupracovat s lékařem

Přesto vaše sestra denně spolupracuje s lékařem. Podle potřeby probírají případy pacientů a Aliotta říká, že pokud se někdy setká s něčím, na co se může ptát, doktor Mullinix je připraven pomoci.

„Jsme tu, abychom se o vás postarali,“ říká Aliotta. „Pokud máte jakékoli obavy, doporučil bych vám, abyste si promluvili s jakýmkoli poskytovatelem zdravotní péče. To je důvod, proč jsme tady – chceme, abyste se cítili pohodlně a byli fyzicky i emocionálně nejlepší.“

Pokud si chcete s Aliottou domluvit schůzku, můžete si ji vyžádat online nebo zavolat do kanceláře na číslo 912-819-9650.

V každé z ordinací OB/GYN sítě St. Joseph’s/Candler Physician Network je praktická sestra. Více se dozvíte na našem webu.

About admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *