Vyzkoušejte podzimní skupinové fitness kurzy

Už vás nebaví sólové běhy, než vyjde slunce? Udržujte svou fitness rutinu zajímavou pomocí těchto skupinových fitness lekcí

Fitness fanatici i začátečníci se shodují: Skupinové lekce jsou jedním z nejlepších způsobů, jak maximalizovat své výsledky v posilovně. Přestaňte pomalu šlapat na spinovém kole a sledujte Facebook a přihlaste se na jednu z těchto skupinových fitness lekcí v McConnell Heart Health Center nebo Ontario Health and Fitness Center.

1. Cyklus:45

45 minut
Místo: Ontario Health and Fitness Center
Tato 45minutová jízda bude výzvou pro jezdce na rovných silnicích a v kopcích při práci s rychlostí, silovou prací a cvičením. Tyto lekce jsou vhodné pro všechny úrovně zdatnosti a schopnosti a poskytují skvělé cvičení s velkou rozmanitostí.

2. Cyklus a sochařství

45 minut
Místo: McConnell Heart Health Center
Nudíte se v posilovně? Tato vysoce energetická lekce pro všechny úrovně vás udrží v pohybu Tato lekce kombinuje kardiovaskulární výhody cyklistiky s posilovacími cvičeními s použitím bandáže a tělesné váhy.

3. Total Body Blast

30minutové lekce
Místo: Ontario Health and Fitness Center
Budujte svaly a zpevněte se od hlavy až k patě!
Hýždě: Intenzivní 30minutové silové cvičení se zaměřením na spodní část těla.
Vnitřnosti: vybudujte základní sílu tímto cíleným útokem na břicho.
Zbraně: zpevněte a vytvarujte horní část těla za 30 minut.
Mezi každou lekcí jsou pětiminutové přestávky, účastníci mohou zůstat na jeden nebo všechny tři segmenty.

4. Hodina výkonu

60 minut
Místo: McConnell Heart Health Center
Power Hour je celkový balíček. Při vedení tímto formátem 20/20/20 se okamžitě zapotíte. Prvních 20 minut bude rozcvička/kickbox, druhých 20 minut bude intervalový trénink a posledních 20 minut bude síla s činkami a core.

5. Posílit a protáhnout

30 minut
Místo: Fitness centrum Ontario
Tato lekce zahrnuje aerobik s nízkým dopadem pro zahřátí a ochlazení spolu s 20 minutami posilování a 15 minutami protahování. Tato třída vhodná pro seniory je otevřená pro všechny věkové kategorie a schopnosti a může pomoci zlepšit svalový tonus, flexibilitu a rozsah pohybu.

6. Aqua Cardio

40 minut
Místo: McConnell Heart Health Center
Kardio ve vodě poskytuje nový způsob tréninku. Tato lekce využívá různé formáty intervalového tréninku, vodního boxu, posilování a dalších. To by také mohlo pomoci zraněným sportovcům zotavit se bez ztráty kondice.

Zjistěte vše o fitness kurzy v OhioHealth a začněte zlepšovat své zdraví ještě dnes!

About admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *