V Hinge Health jsou vaše data vždy v bezpečí

Certifikace HITRUST CSF společnosti Hinge Health znamená, že můžete věřit, že vaše informace jsou vždy chráněny.

Začátkem tohoto měsíce společnost Hinge Health prokázala závazek k bezpečnosti tím, že se stala jediné řešení digitálního muskuloskeletálního systému (MSK), které splňuje osvědčené postupy zabezpečení dat a bezpečnostních standardů získáním certifikace HITRUST CSF. Dovolte mi podělit se o to, proč se tým Hinge Health věnuje splnění certifikace HITRUST CSF:

Hannah se zhluboka nadechla, sevřela jádro, zvedla jednu nohu přes druhou a bez přestávky vyšla 10 schodů. Před čtyřmi měsíci Hannah nevyšla po schodech bez silné bolesti. Hannah je současnou účastnicí programu Hinge Health pro kolena, která se roky potýká s chronickou bolestí. Když začala s programem, spolupracovala se zdravotním koučem, aby si stanovila cíle a zavázala se, že udělá vše, co bude v jejích silách, aby se vyhnula operaci. Hannah si třikrát týdně připne nositelné senzory, absolvuje 15 minut cvičební terapie řízené senzory a ve spolupráci se svým zdravotním trenérem vyhodnotí, čeho dosáhla a čeho ještě může dosáhnout.

V tomto případě data zmocňují Hannah zdravotního kouče motivovat Hannah a pomáhat jí dosáhnout nejlepších výsledků. Co Hannah nevidí, jsou specializovaní softwaroví inženýři, bezpečnostní specialisté a experti na dodržování předpisů, kteří každý den pracují na zajištění bezpečnosti a integrity dat pro ni a všechny účastníky a partnery Hinge Health. Pro společnosti zabývající se digitálním zdravím je důležité, aby šly nad rámec ochrany osobních zdravotních informací (PHI) a zajistily, že data budou v bezpečí. Upřednostňování řešení zavázaných k prokázání nejvyšší úrovně osvědčených postupů zabezpečení poskytuje zaměstnavatelům a zdravotním plánům jistotu, že informace o zdraví jsou vždy chráněny.

Certifikace HITRUST CSF znamená, že vaše data uchováváme v bezpečí

Health Information Trust (HITRUST) Alliance je soukromá společnost vedená a řízená renomovanými lídry ve zdravotnickém průmyslu. Jejich posláním je standardizovat soubor běžných bezpečnostních postupů známých jako Common Security Framework (CSF).

Získání certifikace HITRUST CSF vyžaduje poskytnutí důkazů pro stovky konkrétních kontrol. Tyto důkazy jsou poté prozkoumány nezávislým posuzovatelem CSF HITRUST a zkontrolovány podle zásad a postupů, aby bylo zajištěno dodržování při nakládání s citlivými zdravotnickými údaji. Certifikace HITRUST společnosti Hinge Health zajišťuje, že naše kontroly jsou definovány podle osvědčených postupů podle průmyslových standardů na všech úrovních společnosti.

Investujeme do zabezpečení, abychom vybudovali důvěru účastníků a partnerů

Pro účastníky Hinge Health to znamená, že osobní zdravotní informace (PHI) jsou chráněny pomocí šifrování a přístup k datům je omezen pouze na příslušný personál, což zajišťuje maximální zabezpečení a bezpečnost dat. Kromě toho jsou všechna data uložena a přístupná v USA a všichni zdravotní trenéři a inženýři, kteří pracují s daty PHI, sídlí v USA.

Pro partnery společnosti Hinge Health to znamená, že společnost Hinge Health je připravena na podnikání. Odborníci třetích stran ověřili, že informace jsou bezpečné, zabezpečené a spravované podle osvědčených postupů nejvyšší úrovně zabezpečení.

Vzhledem k tomu, že bezpečnost dat je pro podniky i nadále na prvním místě, společnosti zabývající se digitálním zdravím musí jít nad rámec toho, aby zajistily bezpečnost a ochranu dat. Dosažení certifikace HITRUST společnosti Hinge Health znamená, že účastníci a partneři mohou důvěřovat tomu, že jejich informace jsou vždy chráněny.

Chcete-li se dozvědět více, navštivte naši stránku Zabezpečení, kde se dozvíte více o tom, proč největší zaměstnavatelé v zemi důvěřují společnosti Hinge Health, že poskytuje nejvyšší standard ochrany dat, a přečtěte si tiskovou zprávu o nedávném dosažení statusu certifikace HITRUST společností Hinge Health.

About admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *