Strašidelné dobré nápady, jak se vyhnout pokušení cukroví

Halloween se rychle blíží! Ať už máte po ruce bonbóny, které rozdáte dětem ze sousedství, lahůdky, které rozdáte dětem své rodiny a přátel, nebo vaše vlastní děti plánují trik, dokud nebudou mít tašky plné, můžete skončit se spoustou věcí. lákavých lahůdek kolem domu. Vyzkoušejte tyto tipy, které vám pomohou vyhnout se nadměrnému vyžívání v cukroví.

Darujte to. Mnoho organizací odebere zbytky cukroví. Hledejte místní charitativní organizace, potravinové spíže nebo zubaře. Existují další organizace, které posílají balíčky péče našim vojákům, jako Soldiers‘ Angels, kteří sbírají halloweenské cukroví. Zde můžete vyhledat podniky ve vaší oblasti, které přijmou dary bonbónů zaslané členům našich služeb a veteránům. Operation Gratitude také přijímá dary bonbónů. Kromě našich vojáků a veteránů vyrábí také balíčky péče pro First Responders, zraněné hrdiny a jejich ošetřovatele a vojenské rodiny. Kliknutím sem se dozvíte více.

Zavolejte do místní dětské nemocnice nebo do domu Ronalda McDonalda. Existuje mnoho dětí a rodin, které nejsou schopny napálit nebo léčit, ale přijímají dary sladkostí jménem dětí, o které se starají.

Svalte to na „switchovou čarodějnici“. Vyměňte sladkosti svých dětí za malé hračky nebo peníze, až půjdou spát o halloweenské noci. Nebo pokud jsou vaše děti starší a nebudou věřit na „čarodějnici“, zkuste od nich koupit cukroví. Pak můžete bonbóny darovat na dobrou věc, aniž byste měli pocit, že jste jim vzali těžce vydělané bonbóny, aniž byste jim něco dali!

Dej to pryč. Pokud cukroví není snadno dostupné, je snazší se mu vyhnout. Může být užitečné zabalit bonbóny do několika sendvičových sáčků na zip a mít ve spíži vždy jen jeden. Zbytek uschovejte na těžko dostupném místě. Pokud chcete mít bonbóny po ruce pro speciální pamlsky pro vaše děti, ale nechcete se přehánět, tento článek vám může pomoci.

Vytvořte si vlastní trailový mix. Vyrovnejte cukr tím, že do svého vlastního receptu na mix stezky zařadíte spolu s některými zdravějšími ingrediencemi nějaké sladkosti. Zahrňte zdravější produkty, jako jsou ořechy, celozrnné preclíky, cereálie, granola a sušené ovoce.

Stanovte si časový limit, kdy si ho necháte, a po týdnu zbytky cukroví vhoďte nebo darujte. To dává vám i vaší rodině příležitost užít si to, ale nepřehánět to.

Nejprve se doplňte zdravými potravinami. Pokud víte, že se vám povalují sladkosti, může být těžké vyhnout se pokušení, zvláště pokud máte hlad.

Omezte se. Dodržujte doporučenou denní dávku. Pokud máte sáček nebo krabici, ve které bonbón přišel, můžete zkontrolovat velikost porce a určit, kolik toho sníte.

Udržujte to v perspektivě. Pamatujte, že bonbóny jsou prázdné kalorie a zbytečný cukr; nepřispívá to k vašemu zdraví. Ve skutečnosti může mít časem přebytek kalorií a cukru negativní účinky.

Uložte si prázdné obaly. Přebytek bonbónů usnadňuje jíst a jíst, aniž byste si uvědomovali, kolik jste jich kumulativně snědli. Uložení obalů vám může pomoci zjistit, kolik jste toho snědli, a doufejme, že zabráníte tomu, abyste to přehnali.

Hledáte kreativní recepty, jak spotřebovat své cukroví? Klikněte zde!

Od nás všech v Health Advocate doufáme, že se vy a vaše rodina budete bavit, bezpečně a zdravě Halloween!

About admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *