Šest důvodů, proč jezdit celoročně s cyklistickým trenažérem Garmin

18. října 2022

Řada vnitřních trenažérů na chytré kolo Garmin je navržena tak, aby zajistila, že vaše cyklistická hra neklesne spolu s venkovní teplotou.

Počasí je vrtkavé a jezdit venku na kole není vždy příjemné. Ale to neznamená, že jste odsunuti na gauč, čekáte na slunečné dny a modlíte se, aby vaše statistiky nebyly také hrozné, když se konečně můžete znovu odvážit ven. Inteligentní trenažéry Garmin, ať už se rozhodnete pro samostatný trenažér Tacx® NEO Bike Smart nebo kolečkový trenažér Tacx® Flow Smart, jsou navrženy tak, aby poskytovaly jedinečný zážitek z jízdy po celý rok, takže nikdy nemusíte obětovat opravdovou jízdu bez ohledu na roční období.

1. Jízdy, které působí opravdově.

Existuje lepší pocit než křupání štěrku na pneumatikách (nebo hladký pocit na chodníku poté, co jste rozdrtili svou jízdu a jeli domů)? Vážně o tom pochybujeme. To je důvod, proč chytré trenažéry Tacx NEO vibrují a simulují pocit z různých povrchů, nemluvě o pocitu převodu dostupného na kolech NEO Smart Bikes, který napodobuje pocit, že váš řetěz přeřadí na jiný převodový stupeň. Trenažéry Tacx NEO se vyznačují také dynamickou setrvačností, jako byste skutečně jeli na kole po silnici.

2. Konzistentní a přesné analýzy výkonu.

Technologie Garmin je řízena daty, aby vám pomohla dosáhnout nejlepších výsledků, a chytří trenéři nejsou výjimkou. Díky spolehlivým a konzistentním měřením uvidíte pozoruhodně přesné měření výkonu a spolehlivé a konzistentní měření rychlosti a kadence. Protože je těžké porazit včerejšek, pokud nemáte přesný rozpis toho, jak jste si vedli.

3. Vlastní cvičení.

Všechny chytré trenažéry Tacx jsou kompatibilní s aplikací Tacx® Training, což znamená, že svět máte na dosah ruky – i když jste technicky uvízli ve sklepě. S prémiovým předplatným získáte přístup k rozsáhlé knihovně vysoce kvalitních tréninkových filmů v pulzujících lokalitách, jako jsou Alpy nebo Milán, nebo si můžete vytvořit vlastní GPS jízdy ve 3D zobrazení mapy, což vám umožní prozkoumat nová místa a terény bez někdy naskakovat do letadla. Navštivte virtuální tréninkovou místnost aplikace a prohlédněte si vlastní tréninky a – pokud vám chybí sociální aspekt – můžete dokonce virtuálně jezdit s živými protivníky kdekoli na světě.

4. Sladké, sladké ticho.

Vnitřní trénink často znamená, že jste v relativně těsné blízkosti s ostatními lidmi žijícími ve vašem domě. Ať už máte svou vlastní sklepní jeskyni bolesti, nebo se snažíte proplížit ve své ložnici, zatímco dítě dřímá ve vedlejším pokoji, máme pro vás ochranu. Inteligentní technologie NEO a design trenažérů Tacx s přímým pohonem (nebo s vypnutým kolem) mají za následek hladkou a tichou jízdu – bez nespokojených členů rodiny.

5. Ponoření zdvihu pedálu.

Pokud to s cyklistikou myslíte vážně, pravděpodobně jste o své mrtvici docela přemýšleli – a pokud ne, možná je čas začít. Trenažér Tacx NEO Bike Smart dokáže změřit polohu obou vašich nohou, poskytne analýzu vaší individuální techniky šlapání a pomůže vám zdokonalit váš záběr. A nebojte se, můžete si plně přizpůsobit střih tak, aby odpovídal vašemu outdoorovému kolu – od výšky sedla po nastavení řídítek – což zaručuje bezproblémový zážitek při přepínání mezi koly.

Nemáte chytrého trenéra? Žádný problém – i se základním vnitřním trenažérem nebo válečky na kolech můžete ke svému motocyklu připojit měřič výkonu Rally™ a sledovat údaje o výkonu.

6. Kompatibilita zařízení.

Chytré trenažéry Tacx se mohou připojit k více zařízením současně, což znamená, že můžete být připojeni k aplikaci Tacx Training (nebo jiným oblíbeným tréninkovým aplikacím) a vašemu cyklistickému počítači Garmin Edge® současně – to vše při analýze dat, která běžně shromažďujete na vašem Chytré hodinky Garmin nebo monitor srdečního tepu. V aplikaci Garmin Connect™ můžete kdykoli vylézt na žebříček a sledovat svůj pokrok v průběhu sezóny jako při běžné venkovní jízdě.

Hledáte něco trochu jednoduššího než chytrý trenér? Žádný problém – naše řada základních trenažérů Tacx na kolech usnadňuje instalaci vašeho běžného kola a užijte si jízdu bez starostí o zbytek a pedály Rally jsou snadným doplňkem, pokud chcete během jízdy sledovat metriky výkonu.

Jste připraveni posouvat své limity? Prohlédněte si naši řadu chytrých cyklotrenažérů, abyste zajistili, že vaše hra neklouže, bez ohledu na počasí.

About admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *