Poptávka po virtuální muskuloskeletální péči v letech 2020–2023 stoupá

Strategie zdravotní péče je stále více považována za zásadní v celkové strategii společnosti týkající se pracovních sil, zejména kvůli dopadu COVID-19. Business Group on Health nedávno provedla průzkum mezi 122 velkými zaměstnavateli v nejrůznějších odvětvích, aby získala jejich názory na rychle se měnící prostředí zdravotní péče se zvláštním zaměřením na COVID-19. Zjistili, že pouze 3 % společností nevidí žádný dopad COVID-19 na jejich strategie pracovních sil.

Virtuální péče je hlavní prioritou zaměstnavatelů v jejich strategiích zdravotní péče pro rok 2021

Společnosti, jejichž strategie zdravotní péče byly významně ovlivněny COVID-19, provedly změny, aby do svých výhod začlenily virtuální péči. Ve skutečnosti to 52 % označilo za svou nejvyšší prioritu a od začátku pandemie 78 % zaznamenalo nárůst využití virtuální péče. Vzhledem k tomu, že návštěvy v osobní péči jsou stále velmi malé, zaměstnanci vyhledávají výhody své společnosti, aby získali péči, kterou potřebují.

Nejvíce se rozroste virtuální muskuloskeletální péče

68 % procent zaměstnavatelů předpovídá, že do roku 2023 zavedou virtuální muskuloskeletální (MSK) péči (pouze 19 % tak činí nyní). To odhalil průzkum „management péče o muskuloskeletální systém/fyzická terapie“ poroste více než jakékoli jiné služby virtuální péče. Částečně je to způsobeno tím, že pandemie donutila většinu společností přes noc se přesunout na vzdálené pracoviště a provizorní pracovní podmínky způsobily nárůst bolestí zad a kloubů. Stáhněte si nedávný průzkum společnosti Hinge Health „Nová zdravotní rizika na vzdáleném pracovišti“ zde.

Péče o muskuloskeletální systém je i nadále hnací silou nákladů

Poptávka po virtuální muskuloskeletální péči v letech 2020–2023 stoupáDevadesát procent zaměstnavatelů uvedlo, že podmínky MSK jsou hlavním hnacím motorem nákladů a porážejí dokonce i rakovinu. S jednou elektivní operací, která stojí až 100 000 USD, mohou náklady na léčbu MSK rychle vzrůst.

To představuje příležitost pro inovaci výhod, a to i během pandemie. Prostřednictvím virtuálních individuálních fyzioterapeutů a lékařů, trenérů behaviorálního zdraví a senzorové technologie nabízí Hinge Health holistický přístup ke snížení chronické bolesti zad a kloubů v pohodlí domova pacienta. Zjistěte, jak virtuální model klinické péče společnosti Hinge Health a digitální klinika MSK vedou k nižším výdajům na medicínu a dlouhodobým výsledkům: níže požádejte o ukázku.

About admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *