Od juda po COO – rozhovor se spoluzakladatelem Hinge Health

Rozhovor s COO a spoluzakladatelem společnosti Hinge Health

V Silicon Valley často slyšíte o inženýrovi, který vyvíjí průlomovou aplikaci a zakládá technologickou společnost. Ve společnosti Hinge Health je náš příběh trochu jiný. V nedávném podcastu se náš COO a spoluzakladatel Gabriel posadil s eHealth Radio Network, aby se podělil o své boje s chronickou bolestí ao důvod, proč vstoupil do světa digitálního zdraví.

Gabriel pochází z Německa, vystudoval University of Cambridge a pokračoval ve výzkumu muskuloskeletální (MSK) regenerativní medicíny na Imperial College London. Poté, co jeho dny na judo skončilo natržením vazů, Gabriel z první ruky viděl neefektivitu v přístupu k péči tradičním způsobem. Gabriel absolvoval 9 měsíců rehabilitace, neustále si bral volno na návštěvu fyzioterapeuta a postrádal jakoukoli mentální podporu a snažil se plně zapojit do aktivit, které ho dříve bavily. Po dlouhé rekonvalescenci, jeho největším tahákem bylo, že současný způsob zdravotní péče není udržitelný. Navzdory obrovskému dopadu bolesti pohybového aparátu na kvalitu života chybí ve způsobu poskytování péče mnoho věcí.

Dospívající Gabriel po soutěži v judu

„Není to věc, která by se vešla do pilulky nebo na 15minutovou schůzku s lékařem primární péče.“ Náš zdravotní systém je špatný v poskytování tohoto typu péče.“

Jak tedy Hinge Health vzniklo? Gabriel a Dan, generální ředitel a spoluzakladatel společnosti Hinge Health, viděli výhody poskytování nejlepší praxe digitálně. Gabriel kombinuje klinický pohled se světem technologií a popisuje, jak můžeme využít technologii, nástroj fantastický pro změnu chování, který pomáhá lidem cvičit, správně jíst a poskytovat podporu pacientům doma, aby mohli dělat věci, které milují.

Vzhledem k tomu, že MSK je i nadále obrovskou zátěží pro zdravotnický systém, poslání, které Gabriel a Dan vytvořili před lety, nás stále pohání každý den. Společnost Hinge Health, založená vědci, má za cíl zlepšit životy běžných lidí digitalizací poskytování péče o nejlepší praxi.

Chcete-li se dozvědět více o tom, jak Hinge Health mění zdravotnický prostor prostřednictvím digitálního poskytování nejlepší praxe: cvičební terapie, behaviorální zdraví a vzdělávání, poslechněte si celý podcast zde.


Vyplňte prosím níže uvedený formulář a stáhněte si bílou knihu o tom, jak zaměstnavatelé řeší chronickou bolest a zneužívání opiátů

About admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *