LÉČBA A ÚLEVA MIGRÉNY | Neuroveda Health Blog

CO JE MIGRÉNA?

Migréna je silná, vysilující bolest hlavy, která trápí miliony lidí v této zemi. Obvykle je spojena s nevolností, zvracením, často citlivostí na světlo a hluk a absolutně zasahuje do kvality lidského života. Jmenuji se Deirdre Gately. Jsem lékařský asistent v Centru léčebné neurologie.

JAKÉ JSOU BEŽNÉ STÍŽNOSTI?

Hlavní stížností pacientů s migrénou je typicky bolest a narušení jejich života. Jsou tu zameškané pracovní dny, ztracený čas s rodinou a přáteli. Život je zastaven.

NÁŠ PŘÍSTUP K LÉČBĚ MIGRÉNY.

Přístup, který zaujímám k léčbě migrény, je přístup celého člověka. Takže při úvodní konzultaci se opravdu ponoříme do toho, jaké jsou jejich vzorce chování. Používáme přírodní přístupy, doplňky a bylinky, které pomáhají léčit to a farmakologie, když je to nutné. Nejdůležitější je zlepšit kvalitu života našich pacientů a pomoci jim vrátit se tam, kde byli a chtějí být.

REAKCE PACIENTA NA LÉČBU.

Běžné zprávy od pacientů po úspěšné léčbě migrény jsou o tom, o kolik více se cítí energičtí, aniž by si uvědomili, jak je vyčerpávající neustálá chronická bolest skutečně ovlivnila. O kolik více radosti v životě najdou. Ano, jsou prostě tím, kým bývali a zapomněli. Konkrétně jedna pacientka, která je ve skutečnosti dospívající dívka, která měla hrozné migrény, musela opustit mimoškolní aktivity, zaostávala. Byla studentkou přímé A; zaostávala ve školní práci. Chyběla několik dní ve škole, a když ke mně přišla, trvalo to několik návštěv, ale nakonec jsme ji dostali do skvělého programu, takže se vrátila do všech svých aktivit po škole, je soutěžní sportovkyně, je zpět na své rovné- Stav a užívání si času se svými přáteli, jak by měl každý teenager, ano. Léčba migrény nemusí být drahá a léčba může změnit život.

Chcete-li se dozvědět více o našich službách léčby migrény, navštivte nás online na adrese centerforhealingneurology.com nebo volejte (206) 379-1213.

About admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *