Jak Vail Resorts řešil útratu MSK a zneužívání opiátů

Podívejte se na náš webinář a zjistěte, jak společnost Vail Resorts řešila vysoké výdaje na muskuloskeletální (MSK) a zneužívání opiátů a ušetřila za jeden rok více než 1,5 milionu USD na výdajích na zdravotní péči.

Nemoci pohybového aparátu, jako jsou bolesti zad a kloubů, se kvůli nadměrnému využívání ordinací a léků u zaměstnavatelů trvale umisťují mezi nejvyšší výdajové kategorie. Jako vedoucí zaměstnaneckých výhod se možná ptáte, co můžete udělat, abyste pomohli omezit zbytečné chirurgické zákroky a užívání opiátů ve vaší pracovní síle. Odpověď spočívá ve 3 pilířích nejlepší praxe péče MSK: cvičební terapie, behaviorální zdraví a vzdělávání.

Hlavní lékař společnosti Hinge Health, Dr. Jeff Krauss, hlavní lékař společnosti Hinge Health a Grady Arnold, ředitel benefitů ve Vail Resorts, se spojili, aby prodiskutovali:

  • Proč je chybná léčba MSK spojena se zvýšeným rizikem závislosti na opioidech a deprese
  • Jak může péče MSK založená na důkazech snížit potřebu operací a léků
  • A jak se společnost Vail Resorts vypořádala se svými 10 000 členy svými útratami za MSK tím, že se zabývala bolestí MSK a užíváním opiátů.

Podívejte se na celý záznam níže. A jak jsme slíbili, odpověděli jsme na otázky, které jsme nestihli vyřešit během prezentace níže. Užívat si!

Podívejte se na celou prezentaci.

Otázky, na které jsme neměli čas odpovědět:

1. Jak jste měřili výsledky duševního zdraví? Měli jste klinicky ověřený dotazník, užívání léků nebo jen obecný dotaz?

  • Použili jsme klinicky ověřené dotazníky, dotazník PHQ-9 (Patient Health Questionnaire) pro depresi a škálu GAD-7 (Generalized Anxiety Disorder) pro úzkost. Používání léků nepoužíváme jako měřítko výsledků duševního zdraví.

2. Rozšířil někdo tento program jako součást programu bezpečnosti nebo na žadatele o odškodnění zaměstnanců?

  • Zkoumáme tyto populace, ale ještě jsme s nimi nenasadili.

3. Po dokončení programu si účastník ponechá zařízení?

  • Ano! Účastníci si ponechají aplikaci, tablet a nositelné senzory, aby měli plný přístup ke své knihovně vzdělávání pacientů a cvičení

4. Na jakou velikost skupiny zaměstnavatelů se tento program zmenšuje?

  • Cílovým klientem společnosti Hinge Heath je samofinancovaný zaměstnavatel s více než 5 000 členy v USA, což je obvykle více než 2 000 zaměstnanců.

Pro zobrazení celé prezentace vyplňte prosím formulář

About admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *