Jak Southern Company vyřešila bolesti zad a kloubů

11. května 2020 podle George MarlingSenior Consultant of Benefits ve společnosti Southern Company

Southern Company, přední energetická společnost se sídlem v Atlantě ve státě Georgia, obsluhuje 9 milionů zákazníků po celých USA. Již více než století budujeme budoucnost energetiky a rozvíjíme celé portfolio energetických zdrojů, včetně bezuhlíkové jaderné energie, pokročilých technologií zachycování uhlíku, zemního plynu, obnovitelných zdrojů, energetické účinnosti a technologií skladování. Nedávno jsem hovořil na webináři pořádaném Business Group on Health (BGH) spolu s Dr. Jeffem Kraussem, MD, hlavním lékařem společnosti Hinge Health. Zde je shrnutí zkušeností společnosti Southern Company s řešením muskuloskeletální (MSK) bolesti během COVID-19 a po něm.

MSK byla #2 nákladovým faktorem pro zdravotnické výdaje Southern Company

S 31 000 zaměstnanci v 18 státech se věnujeme blahobytu naší pracovní síly a jsme na 14. místě nejlepšího amerického zaměstnavatele ve Forbesu. Mezi naše pracovní síly patří pracovníci na lince v terénu, zaměstnanci v generátorech a zaměstnanci v kancelářích. Naše pomocná práce zahrnuje značné množství režijních úkolů, které mohou namáhat záda, ramena a kolena zaměstnanců. Když jsme analyzovali naše zdravotní výdaje, 15 % našich výdajů bylo způsobeno poruchami MSK, jako jsou bolesti zad a kloubů. Ve skutečnosti byl MSK naším nákladovým faktorem číslo 2 a zjistili jsme, že poruchy MSK převládají u celé naší pracovní síly od pracovníků na lince po kancelářské pracovníky.

Ještě před COVID-19 bylo jednou z hlavních výzev pro naše zaměstnance najít si čas a navštěvovat schůzky s fyzioterapií několikrát týdně po dobu několika měsíců. Protože našim zákazníkům dodáváme energii 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, naše pracovní plány jsou velmi variabilní. Když nyní navrstvíme COVID-19, lidé, kteří trpí chronickými bolestmi zad nebo kloubů, nemají ani přístup k fyzické terapii. Kromě toho jsme také chtěli digitální řešení léčby MSK, abychom se vyhnuli nutnosti užívání léků proti bolesti a zbytečných operací.

Důležité pro nás bylo snadné použití

Abychom pozitivně ovlivnili fyzické a duševní zdraví našich pracovníků, snažili jsme se vytvořit pro zaměstnance prostředí, které se snadno používá. Pokud naši zaměstnanci rozumí tomu, jak využít nástroje, které mají k dispozici, budou pravděpodobně úspěšní. Z těchto důvodů jsme potřebovali domácí digitální řešení MSK spárované s individuálním koučováním, které by pomohlo zapojit zaměstnance. Chtěli jsme také řešení, které bylo osvědčené a mělo zkušenosti s poskytováním pozitivních zkušeností i výsledků.

Věděli jsme, že pokud se digitální řešení bude snadno používat, dosáhneme požadovaných zdravotních výsledků. A co víc, pokud řešení funguje, ústní sdělení se mezi našimi zaměstnanci rychle šíří a očekávali jsme také vyšší míru přijetí. Rozhodli jsme se pro partnerství se společností Hinge Health, protože jsme cítili, že její digitální program vedený koučem poskytuje nejlepší praxi péče MSK s cvičební terapií řízenou senzory, individuálním koučováním a personalizovaným vzděláváním. Zaměstnanci navíc mohli provádět ošetření z pohodlí domova v čase, který jim vyhovuje.

Vysoká angažovanost měla pro účastníky pozitivní výsledky

Účast a angažovanost v programu Hinge Health byly pro naši převážně mužskou pracovní sílu naprosto nové rekordy. Během 12týdenního léčebného období program vyústil v průměrně 29 cvičebních terapií, 76 koučovacích sezení a 18 vzdělávacích článků na účastníka.

Tato vysoká angažovanost navíc vedla k pozitivním zdravotním výsledkům u zúčastněných zaměstnanců společnosti Southern Company s průměrem:

  • 62% snížení bolesti MSK
  • Vyhnuly se 2 ze 3 operací
  • 58% pokles deprese
  • 45% pokles absence a prezentace

Příběh osobního úspěchu: Můj život se změnil

Za čísly je potěšující vliv programu Hinge Health na životy lidí. Chtěl jsem se podělit o tento příběh jednoho z našich kancelářských pracovníků, který v současné době pracuje z domova kvůli COVID-19. Díky digitálnímu řešení MKS od Hinge Health byla schopna získat léčbu z domova. Její příběh zdůrazňuje důležitost individuálních koučů Hinge Health, kteří budují potřebné vztahy, emocionální podporu a motivační inspiraci pro účastníky k dokončení léčby na dálku.

„Když jsem loni v prosinci dostal e-mail, že existuje program, který by mi mohl pomoci s bolestí kolen, kterou jsem měl, skočil jsem do šance být toho součástí. Denně jsem měla bolesti a myslela jsem, že budu muset navštívit lékaře. Moje matka měla bolesti kolena a já jsem cítil, že je nevyhnutelné, že budu mít stejný problém po celý život. Nemohl jsem cvičit a zdálo se, že bolest se každým dnem zhoršovala.

Začal jsem s programem v prosinci a za několik krátkých týdnů jsem cítil, jak bolest začíná ustávat. S pomocí vynikajících trenérů a skvělých informací mohu často cvičit a dnes jsem prakticky bez bolesti [four months later].

Rád bych poděkoval trenérům Jamiemu a Shannonovi za to, že mají tak pozitivní dopad na můj život. Trenér Jamie skvěle povzbuzoval, odpovídal na otázky a mnoho dalšího. Chci se s ní podělit o svou upřímnou vděčnost za skvělé check-in sezení. Ta sezení znamenala víc, než můžu říct. Zdroje Hinge Health mě udržely na správné cestě tam, kde jsem dnes. Její příjemný přístup a ochota fandit mi nikdy nezapomene.

Trenér Shannon je velmi sympatický. Každý týden se těším na její slova povzbuzení. Během této pandemie byla hlavním zdrojem inspirace.

Za tímto účelem nemohu o tomto programu říci dost dobrých věcí. Můj život se změnil a už nikdy nebude jako dřív.“

Vzhledem k tomu, že COVID-19 zhoršuje fyzické a duševní zdraví zaměstnanců v kombinaci s nedostatečným přístupem k fyzikální terapii nebo chirurgickému zákroku, domácí digitální řešení MSK společnosti Hinge Health a intuitivní koučování jeden na jednoho nabízí zásadní podporu pro blaho našich pracovníků. v době velké nouze.

Pokud byste chtěli zjistit, jak může Hinge Health řešit chronickou bolest MKS a duševní zdraví vašich zaměstnanců během COVID-19, vyžádejte si demo níže.

About admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *