Jak nám lékaři v celé Americe pomáhají rozvíjet digitální zdraví

27. dubna 2020 podle Dr. Jeff Krauss, MDHlavní lékař

Jednou týdně jsem na klinice v Palo Alto a pracuji s veterány. Jim (jméno změněno), armádní veterán, přišel v pátek. Na svém grafu vypadal nejméně o deset let starší než 51 let. Jim mi řekl:

„Doktore, potřebuji silnější předpis.“ Záda mě zabíjejí. Zmítám se a dostávám se do problémů, protože mi chybí tolik práce.“

Vlasy mu zešedivěly. Ramena měl shrbená. To vše kvůli chronické bolesti zad, která ho sužovala roky.

Jimův příběh odpovídá běžné výzvě, které čelí mnoho lékařů jako já. Tradiční návštěva lékaře postrádá nástroje a čas, aby plně navedla pacienty na zvládnutí chronické bolesti zad nebo kloubů. I když často předepisujeme fyzikální terapii, mnoho pacientů buď nechodí na PT, nebo necvičí doma, takže se nakonec často uchýlíme k lékům, procedurám a operaci. Vzhledem k tomu, že COVID-19 omezuje přístup k primární péči, vidíme další bariéru přidanou k tradiční fyzioterapeutické léčbě. Právě zde mohou digitální zdravotnická řešení podpořit lékaře, aby zaplnili společnou mezeru v lůžkové péči; konkrétně poskytují průběžné vedení a vzdělávání, když je pacient mimo ordinaci lékaře.

AAFP a Hinge Health Partner pro rozvoj digitálního zdraví

Pojďme se přesunout na mou profesionální roli hlavního lékaře Hinge Health. Chtěli jsme do tohoto rozhovoru o vývoji digitálních řešení pro zlepšení péče o pacienty zapojit více lékařů, a tak jsme se stali partnerem Americké akademie rodinných lékařů (AAFP). AAFP je přední profesní organizace pro rodinné lékaře s více než 130 000 členy. Spolupracujeme s nimi, abychom společně prozkoumali, jak rodinní lékaři mohou a měli by používat digitální zdraví k poskytování nejlepší praxe pacientům.

V Hinge Health jsme nadšeni z partnerství s AAFP, dlouholetým národním lídrem v oblasti zdravotnických informačních technologií. Akademie již roky stojí v čele iniciativ v oblasti digitálního zdraví. Některé příkladné iniciativy zahrnují vytvoření Centra pro zdravotnické informační technologie (CHIT) v roce 2003 s cílem podpořit přijetí a implementaci elektronických zdravotních záznamů (EHR), což přispělo k tomu, že více než 90 % rodinných lékařů dnes používá EHR. AAFP sponzoruje stipendium Primary Care Innovation Fellowship na podporu projektů, které zlepšují použitelnost a užitečnost zdravotního IT pro rodinné lékařství. A právě minulý rok Akademie spustila virtuální péči AAFP, aby přinesla telemedicínu do praxe lékařů.

Pant Health představuje klinické výsledky na největší konferenci AAFP

Tento týden společnost Hinge Health představila, jak domácí digitální péče snižuje chronické bolesti dolní části zad, invaliditu a pravděpodobnost chirurgického zákroku na Family Medicine Experience (FMX), největší každoroční události rodinné medicíny AAFP. Výsledky této 12týdenní randomizované kontrolní studie se 177 účastníky byly původně publikovány v Digitální medicína přírody.

Výsledky 12týdenní studie Hinge Health se 177 účastníky zahrnovaly:

  • 62% snížení bolesti v kříži, což je 4x snížení bolesti oproti opioidům
  • Úspora nákladů díky vyhnutí se zájmu o operaci o 52 % ve srovnání s 53% nárůstem v kontrolní skupině
  • 55% pokles invalidity

Chcete-li dostávat aktuální informace o partnerstvích, událostech a klinických studiích společnosti Hinge Health, vyplňte prosím níže uvedený formulář.

About admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *