Hinge Health získává 26 milionů dolarů v kole série B

Naší konkurenční výhodou je tým.

Dnes ráno jsme oznámili kolo série B v hodnotě 26 milionů dolarů, vedené společností Insight Venture Partners, ke kterému se připojila společnost Atomico. Nyní jsme získali více než 36 milionů dolarů, abychom posunuli Hinge Health na další úroveň poskytování digitální péče o chronické muskuloskeletální stavy – jako je artritida kolena nebo bolesti v kříži.

Jedna věc je věřit v sebe sama, ale s příchodem Insight jsme ještě více povzbuzeni. Zveřejnili desítky společností a už nám pomáhají rychle rozšířit náš tým, abychom získali trh. Navíc se Atomico – který vedl naši sérii A a měl posledních 13 měsíců místo v první řadě – rozhodl nejen zdvojnásobit, ale zvýšit svůj podíl. Větší hlasování o důvěře neexistuje.

Podívejte se, zakladatelé a investoři v Silicon Valley dostávají spoustu titulků. Otevřeným tajemstvím však je, že nejsou zdaleka tak důležití jako zbytek týmu – zejména ti v první linii. Ve společnosti Hinge Health je to náš klinický tým, který pracuje s lidmi, jejichž bolest zad nebo kloubů je roky omezovala.

Randy měl roky bolesti zad – spolu s nervovými bloky a fúzní operací. Jeho zaměstnavatel nedávno začal nabízet Hinge Health, a tak zahájil program před více než měsícem – pracoval s Christine Binko v našem klinickém týmu. Po 5 týdnech se cítil dostatečně sebevědomý na to, aby odcestoval ze svého domova v Alabamě do Colorada, aby vylezl na 14 000 stop vysokou horu, a zeptal se Christine, zda by mohl držet banner Hinge Health na vrcholu.

Problém byl: neměli jsme banner! Christine si nechala jeden vytisknout a pak ho přes noc převezla do Colorada (samozřejmě poté, co jej tým podepsal).

Jak řekl Randy: „Na vrchol jsme dosáhli po vyčerpávajících 5 a půl hodinách. Ani jednou jsem necítil potřebu použít záda jako důvod k ukončení. Jak bych mohl nedosáhnout vrcholu s tímto týmem za mnou?


Dokážete vyšplhat 14 tisíc stop?

A to je důvod, proč jsme tak nadšení pro muskuloskeletální onemocnění. Tým Hinge Health dělá mnohem víc než jen léčbu bolesti. Náš klinický tým inspiruje lidi, aby se stali svými nejlepšími já; naši inženýři, designéři a PM vytvářejí krásné nástroje, které to umožňují; náš obchodní tým představuje zaměstnavatelům a zdravotním plánům náš produkt; a náš neohlášený operační tým dělá nespočet nevděčných úkolů, které umožňují naši práci.

Společně s Randym a tisíci lidmi, kteří letos prošli naším programem, jsme dosáhli několika neuvěřitelných milníků:

  • Snížení bolesti o 70 procent
  • Snížení počtu operací o 63 procent (úspora milionů našich zákazníků)
  • Významné snížení opiátových skriptů

Navíc, s desítkami podnikových zákazníků a několika zdravotními plány na palubě, tržby trvale rostly o 50 procent čtvrtletně. Bylo to neuvěřitelné.

Bolesti pohybového aparátu ničí životy a stojí miliardy, ale nemusí to tak být. Před rokem, když jsme uzavírali sérii A, nás bylo 18 lidí; nyní je nám 70 a přibližujeme se ke 100. Náš rostoucí tým má jedinečnou příležitost umožnit pacientům zmírnit bolesti zad a kloubů pomocí vědecky podloženého programu péče. To vyžaduje značné investice, partnery oddané dlouhodobému úsilí a oddanost našemu vysoce kvalitnímu přístupu, který kombinuje cvičební terapii s využitím technologií, behaviorální zdraví a vzdělávání.

Doufáme, že se nyní díváte za titulek na lidi, kteří tu práci dělají, a na příležitost, která je před námi pro naše pacienty. Nemůžeme se dočkat, až vám ukážeme, co bude dál.

Dan+a+Gabriel
Já a můj směšně vysoký spoluzakladatel.

About admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *