Hinge Health pořádá první ústup zdravotního kouče

Klinický tým společnosti Hinge Health

Dnes asi před rokem jsem se ucházel o trenérské místo ve společnosti Hinge Health. Když jsem si prohlížel popis práce, objevily se dvě odrážky, které vynikly:

  • Váš názor je ceněn od prvního dne
  • Tuto roli si zamilujete, pokud máte smysl pro humor a rádi se bavíte. Tvrdě pracujeme, ale také se hodně smějeme! 🙂

Oba tyto body vynikly, protože mi neříkaly o mých každodenních úkolech, ale poskytovaly mi náhled na firemní kulturu – váží si svých zaměstnanců a rádi se baví. Dovolte mi, abych vám po roce stráveném ve společnosti jako první řekl, že právě to Hinge Health dělá.

8. ledna odvezl náš klinický tým letadla, vlaky a automobily do krásného hornatého Santa Cruz v Kalifornii na první Coaches Retreat společnosti Hinge Health. Každé ráno začalo nepovinnou wellness aktivitou, jiu jitsu, jógou, řízenou meditací nebo mým osobním oblíbeným spánkem až do snídaně. Po vámi zvoleném ranním rituálu jsme se sešli, abychom se pustili do práce. 43 zaměstnanců, kteří seděli mezi vlhkými stromy a plachým sluncem, přemítalo, spolupracovalo, oslavovalo, meditovalo a co je nejdůležitější, spojovalo.

Váš názor je oceňován od prvního dne

Cílem každého pracovního setkání bylo vytvořit bezpečný prostor pro názory. Vedoucí týmů otevřeli prostor pro syrovou a zranitelnou zpětnou vazbu. Strategicky rozmístili plakátovou nástěnku kolem zdí, poskytovali post-it poznámky, vedli diskuse a měli nádobu na zpětnou vazbu, což jednotlivcům umožnilo poskytnout zpětnou vazbu způsobem, který jim nejvíce vyhovoval. Dá se s jistotou říci, že názor každého zaměstnance byl skutečně oceněn.

Abychom poskytli určitý přehled o tom, o čem jsme diskutovali, zamysleli jsme se nad rokem 2018 a představili si rok 2019. Mluvili jsme o tom, co se za posledních 12 měsíců dařilo a které oblasti musíme zlepšit. Ponořili jsme se hlouběji do toho, jak můžeme profesně růst v rámci našich rolí a jako společnost. Pro společnost je snadné říci „podporujeme růst“, ale co potom? Vstoupíte a nemáte žádné vodítko, kam jít nebo ke komu se obrátit. Tento ústup vytvořil prostor pro zaměstnance, aby udělali krok zpět od své každodenní práce a vytvořili plán pro svou vlastní budoucnost a budoucnost společnosti.

Tuto roli si zamilujete, pokud máte smysl pro humor a rádi se bavíte

Co se týče zábavy? Oh, užili jsme si spoustu legrace. Bylo těžké zahájit sezení, protože klábosení a smích se rozléhaly dolů z hory. Vytvářely se nové vztahy a upevňovaly se současné vazby. Uspořádali jsme „show and tell“, kde zaměstnanci mohli sdílet smysluplnou nebo hloupou věc. V jiné dny jsme slavili životní milníky, hráli hry, stavěli ohně a vytvářeli vlastní horkou čokoládu – pro vegany! Slzy a úsměvy byly nakažlivé.

Celkově vzato, Hinge Health začíná rok 2019 s novými nápady a hlubšími souvislostmi. Energie z tohoto ústupu je stále přítomná a emotikony posílané přes Slack znamenají mnohem víc než předtím. Mohu s jistotou říci, že ve společnosti Hinge Health jsou naše názory oceňovány, tvrdě pracujeme a také se HODNĚ smějeme!


Vyplňte prosím níže uvedený formulář a stáhněte si bílou knihu o tom, jak zaměstnavatelé řeší chronickou bolest a zneužívání opiátů.

About admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *