Během COVID-19 se zaměstnanci obracejí na digitální zdravotní řešení

Kvůli COVID-19 se miliony lidí učí, jak sladit práci z domova s ​​každodenním životem a nutí své fyzické a duševní zdraví ustoupit do pozadí. Pokud se tato chronická bolest neléčí, zhoršuje se, což vede k nadměrnému spoléhání se na léky proti bolesti a související problémy s duševním zdravím.

To se stalo Amy, zaměstnankyni Home Depot s chronickou bolestí zad, která musela užívat 4 různé léky proti bolesti, jen aby si mohla sednout ke svému stolu. Jak ubíhaly týdny bez léčby, Amyina chronická bolest se zhoršovala, což ovlivnilo i její duševní zdraví. Amy si chtěla vzít zpět svůj život a omezit množství receptů, které si vzala, jen aby zvládla pracovní den. Když Home Depot poslal e-mail o jejich partnerství s Hinge Health, digitálním muskuloskeletálním (MSK) řešením, Amy byla vděčná, že si mohla ulevit od bolestí zad z domova a vyhnout se zbytečnému vystavení COVID-19 ve zdravotnických zařízeních.

Tím, že Amy následovala svá cvičení řízená senzory a zůstala zodpovědná s podporou svého zdravotního trenéra, dokázala výrazně snížit spotřebu léků. A co víc, teď může sedět u svého stolu bez bolesti zad, dělat práci kolem domu a hrát si se svými vnoučaty.

Amy je jen jedním z účastníků naší 10 000 kohortové longitudinální studie, kterou tento měsíc zveřejnil JMIR (Journal of Medical Internet Research). Stejně jako Amy, účastníci, kteří dokončili virtuální program MSK společnosti Hinge Health, zaznamenali 80% zlepšení své chronické bolesti tím, že absolvovali 10 minut virtuální domácí cvičební terapie spárované se vzdělávacími články a behaviorálním zdravotním koučinkem z pohodlí svého domova. Mezi těmito účastníky bylo průměrné snížení chronické bolesti 69 % a 2 ze 3 operací byly zcela vynechány. Vzhledem k tomu, že přístup k primární fyzikální terapii je kvůli COVID-19 omezený, účastníci studie Hinge Health zjistili, že byli schopni léčit své bolesti zad a kolen ve svých vlastních domovech a ve svém volném čase, doma na dálku, čímž zmírnili rostoucí bolest, kterou měli. zažívat týdny bez léčby.

Co jsme dělali ve studii 10K

V průběhu 3 let jsme sledovali 10 264 účastníků, kteří absolvovali 12 týdnů cvičení, týdenní vzdělávací články a osobní zdravotní koučink, aby si mohli léčit bolesti zad a kolen na dálku z domova. Výzkumníci ze Stanfordu, UCSF a Vanderbilt provedli tuto studii, aby určili klinické výsledky programu Hinge Health zaměřeného na chronickou bolest, duševní zdraví a chirurgický záměr u tisíců lidí.

Kromě toho se náš tým rozhodl zjistit, jak můžeme i nadále udržovat vysokou míru zapojení, a také pochopit, jaké faktory předpovídají dokončení programu. Vzhledem k tomu, že stále více pacientů a zaměstnavatelů se v reakci na COVID-19 obrací k možnostem vzdálené zdravotní péče, ujištění, že klinické výsledky Hinge Health jsou opakovatelné, zejména u velké populace, je zásadní pro pochopení účinnosti řešení digitálního zdraví.

Co jsme našli

Studiem více než 10 000 účastníků byla společnost Hinge Health schopna určit účinnost cvičební terapie, personalizovaného vzdělávání a individuálního zdravotního koučování v rámci různorodé populace. Virtuální řešení Hinge Health prokázalo významná zlepšení ve snížení bolesti, duševního zdraví, produktivity a pravděpodobnosti operace.

Výsledky účastníků, kteří absolvovali program Hinge Health, zahrnovaly:

  • 69% snížení bolesti
  • 58% snížení deprese a úzkosti
  • 61% nárůst produktivity
  • 67% snížení pravděpodobnosti operace
  • 73 % dokončilo 12 měsíců

Co to znamená

Výsledky této studie dokazují, že kombinace virtuální cvičební terapie s behaviorálním koučováním přímo snižuje chronickou bolest. Dopad této studie naznačuje pravděpodobnost snížení nadměrného používání invazivních léčebných postupů, jako jsou opioidy, injekce a chirurgické zákroky, začleněním pouhých 10 minut cvičební terapie s osobním zdravotním koučinkem na dálku prostřednictvím digitálního zdravotního řešení.

Zjistěte, jak můžete podpořit své členy, jako je Amy, kteří se doma potýkají s provizorními kancelářemi, zrušenými operacemi, neschopností navštěvovat fyzickou terapii a problémy s duševním zdravím, které s sebou přináší chronická bolest. Stáhněte si bílou knihu o holistické léčbě duševního zdraví a chronické bolesti MSK.

About admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *