Aplikace pro běžce – OhioHealth

Chcete zlepšit svou běžeckou hru?

Ať už jste začátečník nebo zkušený maratonec, každému se občas hodí malá pomoc a motivace. Podívejte se na těchto devět aplikací, které dělají vše od sledování vašich běhů, přes vedení vašeho tréninku až po sestavování seznamů skladeb hodný nočního klubu.

9 skvělých běžících aplikací

Gauč do 5K (C25K®)

iOS a Android

Zdarma (nabízené nákupy v aplikaci)

Teprve začínám? Tato aplikace je pro vás. Jeho cílem je připravit vás na závod dlouhý 3,1 míle za pouhých devět týdnů! Zvukové podněty vás provedou 30minutovým cvičením a hudební přehrávač v aplikaci vám umožní spustit si oblíbené seznamy skladeb. Sleduje váš čas a vzdálenost pomocí GPS a umožňuje vám také manuálně zaznamenávat tréninky – ideální pro dny na běžeckém pásu!

Adidas RUNNING: Mile Tracker

iOS a Android

Zdarma (nabízené nákupy v aplikaci)

Adidas RUNNING má všechny funkce sledování, které byste mohli chtít – sledujte své míle, čas, převýšení, spálené kalorie a další. Má také audio hlasového trenéra a integrovaný hudební přehrávač. Ale to, co dělá tuto aplikaci skutečně jedinečnou, je její funkce „Story Running“, která vám umožňuje stahovat příběhy a poslouchat je, když běžíte.

Běžecká aplikace Nike Run Club

Nike Run Club

iOS a Android

Zdarma (nabízené nákupy v aplikaci)

Nike Run Club nejen sleduje vaše běhy, ale pomáhá vám s téměř každým aspektem vašeho běhu. Nabízí personalizované tréninkové plány a umožňuje vám účastnit se výzev, soutěžit na žebříčku s přáteli a poslouchat řízené audio běhy vyprávěné některými z vašich oblíbených sportovců, trenérů a bavičů Nike.

Běžící aplikace RockMyRun

RockMyRun

iOS a Android

Zdarma (nabízené nákupy v aplikaci)

Díky správné hudbě bude váš běh mnohem jednodušší. RockMyRun má tisíce mixů vytvořených slavnými DJs. Všechny skladby jsou speciálně vybrány a hladce smíchány, aby optimalizovaly váš trénink. Technologie řízená tělem automaticky přizpůsobí hudbu tak, aby se synchronizovala s vašimi kroky nebo srdeční frekvencí, abyste měli vždy ten správný rytmus.

Běžecká aplikace Charity Miles

Charita Miles

iOS a Android

Volný, uvolnit

Víte, že běh může změnit vaše tělo, ale věděli jste, že může také změnit svět? Charity Miles vám umožní vybrat si z více než 40 charitativních organizací. Sleduje vaši vzdálenost a věnuje 25 centů za každou uběhnutou míli (nebo chůzi) na vámi vybranou charitu.

Běžící aplikace MapMyRun

MapMyRun

iOS a Android

Zdarma (nabízené nákupy v aplikaci)

S MapMyRun si můžete vybrat z více než 70 milionů tras nebo si vytvořit vlastní. Sleduje vše – vzdálenost, tempo, nadmořskou výšku, spálené kalorie a další – a poskytuje vám statistiky, abyste mohli sledovat svůj pokrok. Synchronizuje se s ostatními aplikacemi, aby vám poskytla úplnější přehled o vašem zdraví, a má komunitu více než 50 milionů běžců, která vás může inspirovat.

Běžecká aplikace Strava

Strava

iOS a Android

Zdarma (nabízené nákupy v aplikaci)

Strava se nejčastěji používá ke sledování běhů, ale můžete také sledovat téměř jakoukoli aktivitu, jako je plavání, jízda na kole, jóga a další. Strava vám také nabízí různé trasy, chcete-li své běhy zkombinovat, a můžete také soutěžit v měsíčních výzvách, abyste byli nejlepší.

Běžící aplikace pro běh Distance Tracker Pro

Runing Distance Tracker Pro

iOS a Android

Zdarma (nabízené nákupy v aplikaci)

Pokud chcete podrobnější statistiky, pokud jde o sledování vašich běhů, podívejte se na Running Distance Tracker Pro. Tato aplikace sleduje, v jakých zónách se při běhu nachází vaše srdce, a může vám také poskytnout přizpůsobitelnou hlasovou zpětnou vazbu a běžecké trasy.

Zombie, utíkej!  běžící aplikace

Zombie, utíkej!

iOS a Android

Zdarma (nabízené nákupy v aplikaci)

Hledáte novou motivaci k běhání? Podívejte se na Zombies, Run! Tato zvuková aplikace vám dá pocit, že vás pronásledují zombie, a jediný způsob, jak uniknout, je běžet rychleji. Není to však jen zvuk – sleduje také vaše běhy! Čím více budete běhat, tím více zásob shromáždíte pro vybudování základny, abyste se ochránili před zombiemi v aplikaci.


Podívejte se na další aplikace, které vám mohou zjednodušit život v našem Co je „Appening“? série.

About admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *