Ano, chytré hodinky Garmin fungují s vaším telefonem

9. září 2022

Přiznejme si to: Všichni bedlivě sledujeme naše oznámení. Díky tomu zůstáváme ve spojení – ať už se jedná o textovou zprávu od přítele, e-mail od vašeho šéfa nebo jednoduše připomenutí v kalendáři, abyste (znovu) nezmeškali další návštěvu u zubaře. Zůstat ve spojení ale nemusí být synonymem neustálého přilepení k telefonu. S chytrými hodinkami Garmin se můžete ujistit, že jste vytočeni tak, jak potřebujete – aniž by váš telefon opustil kapsu.

Zůstaň připojen

Kompatibilní s vaším chytrým telefonem Apple® nebo Android™ a získáte hodně při synchronizaci s chytrými hodinkami Garmin. Kromě výdrže baterie nové úrovně, profilů aktivit pro téměř jakýkoli sport pod sluncem a pokročilého sledování fyziologických dat vám chytré hodinky Garmin usnadňují zůstat ve spojení s tím, na čem záleží – to vše pohybem zápěstí.

  • Dostávejte chytrá upozornění, jako jsou SMS, hovory, připomenutí kalendáře a e-maily. Všechna oznámení, která dostanete do svého telefonu, se přenesou do hodinek – pokud se nerozhodnete některé z nich odhlásit. (Možná nebudete chtít, aby vaše hodinky bzučely pokaždé, když někdo zveřejní příspěvek ve skupině sociálních sítí HOA ve vašem okolí. Je to pochopitelné. Nebudeme vás tomu podrobovat.) Pokud máte Android, můžete dokonce odpovídat přímo na zprávy z vašich hodinek pomocí našeho předem určené možnosti odezvy. A vybrané chytré hodinky, jako je Venu® 2 Plus, jsou dodávány s vestavěným reproduktorem a mikrofonem, takže můžete přijímat a volat z hodinek nebo používat hlasového asistenta spárovaného smartphonu k odesílání textových zpráv, klást otázky a další.
  • Použijte funkci Najít svůj telefon. Někdy máme pocit, že celý náš život je na našich chytrých telefonech – obrázky milovaných, bankovní informace, uložená hesla, která si už nikdy nebudeme moci zapamatovat. Přeskočte tedy panický pocit, až jej příště nemůžete najít – funkce Najít svůj telefon na kompatibilních chytrých hodinkách Garmin vás k němu může dovést.
  • Přidejte další vrstvu bezpečnostních opatření. Vždy je dobré pokusit se zajistit, aby vás vaši přátelé a rodina našli v případě nouze. Uživatelé chytrých hodinek Garmin si mohou nastavit funkci LiveTrack v aplikaci Garmin Connect™ a poté tuto funkci používat po spárování s kompatibilním chytrým telefonem. (Požadavky a omezení týkající se bezpečnosti a sledování najdete na Garmin.com/safety.) Díky tomu budete mít během aktivity GPS přehled o vaší poloze v reálném čase, takže vaši blízcí mohou vidět, kde jste, když se vydáte na další běh. Pokud se s nimi rozhodnete sdílet informace, uvidí vaši aktuální polohu, dobu trvání aktivity, ujetou vzdálenost, vaši tepovou frekvenci a další.

Aplikace Garmin Connect také obsahuje všechna vaše zdravotní a kondiční data na jednom místě, takže můžete snadno zobrazit metriky, které sledují vaše hodinky, a také získat bezplatné tréninkové plány a tréninky. Ještě lepší? Aplikace Garmin Connect je zcela zdarma.

Jste připraveni zůstat ve spojení, aniž byste celý den zírali na obrazovku telefonu? Klikněte zde pro nákup chytrých hodinek Garmin.

Apple je ochranná známka společnosti Apple Inc., registrovaná v USA a dalších zemích.

Android je ochranná známka společnosti Google LLC.

Apple je ochranná známka společnosti Apple Inc., registrovaná v USA a dalších zemích. Android je ochranná známka společnosti Google LLC.

About admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *