4týdenní implementace na klíč společnosti Hinge Health

14. července 2020 podle Ed GreenbaumAVP, partnerství a rozvoj podnikání

Když hledáte program digitálního zdraví, který by bylo možné začlenit do firemních výhod, lídři preferují výhody snadné implementace s minimálním nákladem. Zatímco konzultanti připravují klienty na leden 2021, je stále možné zavádět nové digitální zdravotní výhody, jako je digitální péče o bolesti zad a kloubů vedená koučem Hinge Health. Hinge Health je jedním z mála digitálních muskuloskeletálních (MSK) řešení, které lze snadno a rychle implementovat s minimální prací na straně zaměstnavatele. Máme záznamy o implementaci našeho digitálního řešení MSK již za 4 týdny. Ve skutečnosti Katie Kirkland, ředitelka benefitů ve společnosti Southern Company, přední energetické společnosti a klienta Hinge Health, řekla: „Přála bych si, aby všichni dodavatelé mohli implementaci usnadnit tak, jako je to u Hinge Health.“ Přečtěte si případovou studii.

Hinge Health je přední digitální řešení MSK. Existuje důvod, proč 4 z 5 zaměstnavatelů volí Hinge Health jako své digitální řešení MSK. Zaměřujeme se na 3 pilíře péče o nejlepší praxi: cvičební terapie řízená senzory, zdravotní koučink na dálku 1 na 1 a personalizované vzdělávací materiály vedené klinickým týmem fyzioterapeutů a lékařů. Program Hinge Health trvale prokázal lepší klinické výsledky a nižší výdaje členů ve 4 recenzovaných klinických studiích a více než 150 sebejištěných zaměstnavatelů. Díky našemu rychlému a snadnému implementačnímu procesu není příliš pozdě na poskytování domácí digitální péče, která pomůže vyřešit bolesti zad a kloubů členů zaměstnavatelů, zejména při práci na dálku kvůli COVID-19.

6 důvodů, proč zaměstnavatelé zažijí rychlý a snadný proces implementace

Zde je 6 důvodů, proč zaměstnavatelé zažijí rychlý a snadný proces implementace s Hinge Health.

1. Proces realizace na klíč

Společnost Hinge Health vyvinula proces implementace na klíč s více než 300 podnikovými implementacemi. To je to, co nás dělá jedinečnými. Děláme veškerou těžkou práci, abychom zaměstnavatele uvedli do provozu s Hinge Health. Od zaměstnavatelů potřebujeme pouze dvě položky:

  • Nejprve budeme potřebovat soubor způsobilosti se seznamem členů, kteří mají nárok na program Hinge Health na jejich zdravotním plánu, který můžeme získat přímo od jejich zdravotníka.
  • Druhým krokem je jednoduše zkontrolovat a schválit marketingové materiály vyvinuté naším týmem pro úspěch klientů, aby pomohly zvýšit registraci členů do programu. Jakmile zaměstnavatelé dají marketingovým materiálům své požehnání, postaráme se o jejich rozeslání členům jejich jménem, ​​včetně pokrytí všech nákladů.

2. Přímá smlouva prostřednictvím zdravotních plánů

Zjednodušujeme to účtováním přímo prostřednictvím zdravotních plánů. Vyvinuli jsme partnerství s klíčovými zdravotními plány – což nám umožňuje rychle je implementovat. Zaměstnavatelé mohou přidat Hinge Health prostřednictvím své stávající smlouvy se svým zdravotním plánem a vyhnout se jakémukoli zdlouhavému smluvnímu procesu. Bez nutnosti samostatné smlouvy mohou zaměstnavatelé místo toho zavést Hinge Health během několika týdnů. Naši partneři zdravotního plánu provádějí veškerou náležitou péči, aby tento proces byl bezproblémový a rychlý. Chcete-li začít, zeptejte se svého operátora, zda spolupracuje s Hinge Health.

3. Razítko schválení poradce ve zdravotnictví

Jsme preferovaným dodavatelem s největšími poradenskými společnostmi v USA, protože jsme jediné digitální muskuloskeletální řešení s nejvyšší úrovní zabezpečení. Máme certifikaci HITRUST CSF (čtěte: Ve společnosti Hinge Health jsou vaše data vždy v bezpečí). Nejen, že nabízíme robustní zabezpečení, ale máme také skutečné, daty ověřené výsledky a finanční stabilitu. Protože špičkoví konzultanti udělili společnosti Hinge Health pečeť schválení, můžete přeskočit všechny obvyklé kontroly a rozvahy potřebné pro jiná řešení.

4. Podniková připravenost a bezproblémová integrace

Společnost Hinge Health implementovala více než 300 podnikových implementací s mnoha společnostmi z Fortune 500. Víme přesně, co děláme. Neučíme se na úkor našich zákazníků, protože jsme již zdokonalili a ověřili, že naše digitální řešení MSK a proces implementace fungují. Můžete se spolehnout, že jsme schopni se o vaše klienty postarat, aniž by museli být „pokusným králíkem“.

5. Hinge Health Client Success se stará o veškerý marketing a řízení registrací členů

Přemýšlejte o týmu úspěchu klientů Hinge Health jako o rozšíření týmu benefitů zaměstnavatele. Jak již bylo zmíněno, náš tým pro úspěch klienta odvádí veškerou těžkou práci, pokud jde o interní marketing nového benefitu Hinge Health a zvyšování počtu registrací členů. Náš tým vytváří marketingové materiály a zaměstnavatel je musí pouze zkontrolovat a schválit. Náš tým poté realizuje všechny potřebné marketingové kampaně prostřednictvím pošty, sociálních sítí a e-mailu, aby bylo zajištěno, že se dostane ke každému členu populace zaměstnanců (i těm, kteří nejsou příliš technicky zdatní). Podobně posíláme balíčky programů poštou přímo do domovů členů. Náš tým Client Success také usnadňuje implementační proces tím, že integruje Hinge Health do ekosystému zdravotní péče zaměstnavatele a řídí související administrativní úkoly. Zaměstnavatel nemusí hnout prstem. I během této celosvětové pandemie jsme nainstalovali téměř 2 miliony krytých životů a dostali jsme sady do rukou členů, aniž by někdo musel být na místě. Stručně řečeno, i když většina podniků nemůže fungovat, tlačíme plnou parou vpřed.

6. Čtyř až šestitýdenní realizace

Když říkáme rychle, myslíme rychle. Většinu řešení nelze implementovat do 1. ledna, pokud se nerozhodnou do 1. června. Můžeme to udělat 5x rychleji. Obvykle se pohybujeme kolem 6 týdnů doby implementace. Ve skutečnosti jsme nedávno implementovali našeho největšího zaměstnavatele, který dosáhl nového rekordu 4 týdnů.

Nová rekordní 4týdenní implementace u velkého zaměstnavatele

Z výše uvedených důvodů společnost Hinge Health nedávno implementovala našeho největšího zaměstnavatele a dosáhla nového rekordního 4týdenního obratu. Kvůli pandemii COVID-19 chtěl velký zaměstnavatel rychle uspokojit obrovskou poptávku po domácí digitální péči o bolesti zad a kloubů. Potřebovali dostat péči o členy co nejrychleji v bezprecedentní době a my jsme jim vyšli vstříc. Vzhledem k tomu, že jsme již měli existující partnerství s jejich zdravotním plánem, byli jsme schopni rychle implementovat, aniž bychom vyžadovali jakékoli individuální smlouvy. Jakmile bylo rozhodnuto o partnerství s Hinge Health, naplánovali jsme úvodní schůzku se zaměstnavatelem a zdravotní plán během několika dní. Klient byl vysoce motivovaný a poskytl seznam způsobilosti svých členů do jednoho týdne (namísto obvyklého měsíčního obratu). Tým klientského úspěchu společnosti Hinge Health pracoval paralelně na rychlém vývoji a zajišťování schválení klientů pro všechny potřebné marketingové materiály a zároveň na získání seznamu způsobilosti. To znamenalo, že jakmile jsme získali seznam, společnost Hinge Health byla schopna spustit všechny marketingové kampaně, aby zvýšila počet registrací členů. Stručně řečeno, Hinge Health vytváří bezproblémový proces implementace se stejným týmem od spuštění až po implementaci – podporuje klienta a partnery na každém kroku.

Pant Health poskytuje zaměstnavatelům výherní kombinaci

Hinge Health poskytuje zaměstnavatelům výherní kombinaci – vzdálené digitální řešení, které řeší bolesti zad a kloubů, řeší obrovské náklady na zdravotní nároky a nabízí proces implementace na klíč. Prokázali jsme také lepší výsledky členů při nižších výdajích u více než 150 zaměstnavatelů a nabízíme záruku návratnosti investic. V první rozsáhlé klinické studii MSK provedené Stanfordem, Kalifornskou univerzitou v San Franciscu a Vanderbiltovou univerzitou mělo více než 10 000 účastníků Hinge Health za následek snížení bolesti v průměru o 69 %, snížení deprese a úzkosti o 58 %, 2 ze 3 operací. vyhnout se a ušetřit na zdravotních škodách v průměru 5012 USD na účastníka/rok. Přečtěte si bílou knihu zde. Zkontrolovali jsme všechna políčka. Co vám a vašim klientům brání v implementaci?

Stále můžeme být partnerem a zavést Hinge Health pro vaše členy v lednu 2021 nebo ještě dříve. Níže si se mnou domluvte schůzku a můžeme probrat, jak se může společnost Hinge Health co nejlépe postarat o vaše zaměstnance.

About admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *